Mikołajki 2018” na sportowo w Szkole Podstawowej nr 5 Nysa

Dnia 6 grudnia2018, w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Nysie odbył się zgodnie z kalendarzem imprez, cykliczny turniej "Mikołajki 2018"        w piłce siatkowej dziewczątorganizowany przez NTSK Nysa oraz Siatkarski Ośrodek Szkolny SP 5 w Nysie. W turnieju udział wzięły uczennice nyskich szkół podstawowych Akademii S.O.S SP 3 i SP 5 w Nysie. Uczestniczki turnieju grały trójkami w różnych kategoriach wiekowych /9 zespołów                    3 osobowych/, systemem "każdy z każdym". Celem turnieju była promocja piłki siatkowej, a przede wszystkim wspólna zabawa z okazji Mikołaja 2018  a więc wszyscy tym razem byli zwycięzcami. Organizatorzy nauczyciele - trenerzy Edyta Asztel, Arkadiusz Gaborski, Wojciech Hoszman oraz Andrzej Roziewicz obiecali, że za rok ponownie przyjmą wizytę Św. Mikołaja.

Data dodania: 2018-12-16 23:07:16
Data edycji: 2018-12-16 23:26:45