Częściowy powrót do szkoły

Od poniedziałku, 25 maja br. uruchamiamy pierwszy etap stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkoły.

Dla dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas 1-3 będą organizowane zajecia opiekuńczo-wychowacze.

W związku z koniecznością wdrażania wytycznych GIS jesteśmy zobowiazani do ograniczenia liczby dzieci mogacych skorzystać z opieki w naszej placówce.

W celu zgłoszenia dziecka do uczestnictwa w zajęciach należy zapoznać sie z załączonymi dokumentami, wypełnić stosowne formularze.

Dokumentację należy przesłać do szkoły do dnia 20 maja stosując następujące metody:

wrzucić do skrzynki na listy umieszczonej na budynku szkoły obok wejścia głównego przy ul. Gierczak 8 lub skan wysłać drogą elektroniczną na adres: kl1sp5nysa@gmail.com lub wysłać zdjęcie na nr tel.:  603 232 696.

Data dodania: 2020-05-14 13:19:23
Data edycji: 2020-05-21 11:56:42