Lekturki spod chmurki

„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”

Uczniowie klas drugich  zakończyli realizację projektu „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”.
W III module pracowali z lekturą „Wiersze dla dzieci” J.Tuwima i J.Brzechwy. Wykonali zadania związane z wybraną lekturą: recytowali wiersze, które zostały nagrane i przesłane do wychowawcy, zebrali informacje o autorze czytanej lektury i wykonali  plakaty na jego temat, zrobili trójwymiarową sylwetkę bohatera wybranego utworu. Na zakończenie pracy z lekturą zorganizowali  pokaz mody baśniowej. Ostatni III moduł był ogromnym wyzwaniem, ponieważ odbywał się zdalnie. Dzieci przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu rodziców poradziły sobie z zadaniami. Każda klasa otrzymała certyfikat końcowy. Kończymy przygodę z projektem, ale nie kończymy przygody z czytaniem lektur.

Data dodania: 2020-06-09 09:43:35
Data edycji: 2020-06-09 09:47:27