„Chemiczna Głowa”

XIII Międzyszkolny Konkurs Chemiczny „Chemiczna Głowa” Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu,

W dniu 14.03.24 trzyosobowa drużyna uczniów klas 7 SP5 w Nysie w składzie Deskler Ewelina, Obara Magdalena i Mantuliak Sviatoslav reprezentowała  naszą szkołę podczas XIII edycji Międzyszkolnego Konkursu ”Chemiczna Głowa” organizowanego przez Zespół Szkół nr 3 w Sławięcicach. Celem konkursu jest promocja chemii jako nauki i kierunku kształcenia zawodowego. Konkurs skierowany był do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. Do konkursu przystępują 3-osobowe zespoły uczniowskie (1 szkoła – 1 zespół). Konkurs jest dwuetapowy. Etap I – sprawdzian wiedzy w części teoretycznej – indywidualna praca uczniów. Etap II – test umiejętności praktycznych – zespołowe rozwiązywanie zadania laboratoryjnego. W tym roku w zmaganiach wzięło udział 17 trzyosobowych zespołów  (51 uczestników). Nasza zespół zajął  drużynowo IV miejsce.  W klasyfikacji indywidualnej II miejsce zajął Mantuliak Sviatoslav, IV miejsce Obara Magdalena, V miejsce Deskler Ewelina. Gratulujemy!!!

Data dodania: 2024-03-19 11:36:01
Data edycji: 2024-03-19 11:36:16