Akademia Rozwoju Intelektualnego AMAKids

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
dla Rodziców uczniów szkół podstawowych
w gminie Nysa.

W przyszłym roku na terenie Nysy rozpoczyna działalność szkoła Arytmetyki Mentalnej™ realizowana przez Zespół AMAkids Nysa . Zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat będą prowadzone od kolejnego semestru w szkołach lub w ich pobliżu. Dla zainteresowanych rodziców zostaną przeprowadzone darmowe lekcje pokazowe Arytmetyki Mentalnej™ w szkołach podstawowych.

Z uwagi na organizację i duże zainteresowanie wymagane są zapisy na lekcje pokazowe w poszczególnych szkołach. Zerknij czym jest Arytmetyka Mentalna™ i jak jej trening zwiększa kompetencje matematyczno-logiczne dzieci.

CO PROPONUJEMY ?

* W terminie 17-22 stycznia 2022 zostaną zorganizowane darmowe lekcje pokazowe w szkołach podstawowych na terenie Nysy. Zainteresowanych rodziców zapraszamy wraz z dziećmi na lekcję pokazową w danej szkole. Lekcja przybliży rodzicom i dzieciom stosowane metody, w jej czasie dzieci zostaną zaznajomione w liczydłem soroban.

* ZAPISY NA DARMOWE ZAJĘCIA POKAZOWE:
1. FORMULARZ ONLINE
2. TELEFONICZNIE: +48 780 613 113
3. EMAIL: NYSA@AMAKIDS.PL

* Podczas lekcji pokazowej pokażemy rodzicom i dzieciom jak soroban świetnie rozwija potencjał dziecka i kompetencje matematyczno-logiczne.

* Obowiązują zapisy na takie lekcje z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

* Termin zajęć pokazowych zostanie ustalony w grudniu. W osobnej wiadomości przekażemy szczegóły spotkań.

Data dodania: 2021-12-06 11:11:25
Data edycji: 2021-12-07 10:28:40