Dzień Drzwi Otwartych

DZIEŃ DRZWI OTWARTCH W NASZEJ SZKOLE✨
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia Drzwi Otwartych, który odbył się 4 marca w naszej szkole.
Była to okazja do spotkania i rozmowy w radosnej atmosferze oraz przybliżenia bogatej oferty edukacyjnej szkoły. W każdej sali na gości czekały fantastyczne atrakcje.
☀Wielkim zainteresowaniem cieszyła się nowoczesna Sala Doświadczania Świata, gdzie dzieci mogły wzbogacać swoje doświadczenia zmysłowe.
☀Pod opieką nauczycieli najmłodsi goście mogli także zmienić się w młodych chemików oraz przyrodników i przeprowadzać interesujące doświadczenia.
☀W bogato wyposażonej sali integracji sensorycznej, na torze przeszkód, materacach i huśtawkach, dzieci miały okazję rozwijać sprawność fizyczną, równowagę oraz czucie głębokie.
☀W ramach zajęć plastycznych i sensorycznych z wykorzystaniem różnych materiałów, nasi mali goście mieli możliwość wejścia w rolę poszukiwaczy skarbów, a odnalezione skarby zabrali ze sobą do domu.
☀Dzieci brały także udział w grach i zabawach sportowych organizowanych na sali gimnastycznej.
☀Prowadzone były ciekawe zajęcia z wykorzystaniem tablic multimedialnych oraz najnowszych technologii.
☀Odbył się także przepiękny pokaz tańca.
Wszyscy nasi goście otrzymali drobne upominki oraz mogli skosztować przepysznych słodkości serwowanych w kawiarence.
Podczas Dnia Drzwi Otwartych rozpoczęły się zapisy uczniów do klas pierwszych. Powstała lista chętnych, na którą już teraz można dokonywać zapisów w sekretariacie szkoły przy ul. E. Gierczak 8. Rekrutacja drogą elektroniczną rozpocznie się 3 kwietnia 2023r.
✨Serdecznie zapraszamy przyszłych uczniów do Szkoły Podstawowej nr 5!
Data dodania: 2023-03-02 10:52:31
Data edycji: 2023-03-06 08:08:11