Dzień Wiosny w świetlicy

Ozdoby Wielkanocne w Świetlicy

Święta Wielkanocne to radosny czas, który kojarzy się z wiosną, pisankami, kurczakami… Okres przygotowań do tych świąt dzieci świetlicowe wykorzystały bardzo owocnie, tworząc wiele przepięknych prac. Uczniowie rozwijali swoje zdolności plastyczne, manualne i kreatywność.

Podczas zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie mieli także okazję porozmawiać o zwyczajach, tradycjach i potrawach związanych z nadchodzącymi świętami.  A także samodzielnie posiać owies, dbać o niego i obserwować jak rośnie.

Zwieńczeniem okresu wielkanocnych przygotowań było nagranie złożonych przez dzieci życzeń, do których przyłączają się wszyscy wychowawcy świetlicy.

Życzymy Wesołych Świąt!

Udział świetliczaków w konkursie „Wiosenne kwiaty”

Chętni uczniowie uczęszczający do świetlicy wzięli udział w konkursie organizowanym w naszej szkole przez zerówkę. Uczniowie pod kierunkiem wychowawcy świetlicy – Małgorzaty Brzeźnej, wykonali pracę grupową przedstawiającą Panią Wiosnę na kwiecistej łące. Wszystkie dzieci zaangażowane w tworzenie pracy dostały słodki podarunek.

Serdeczne podziękowania należą się dzieciom najbardziej zaangażowanym w projekt:

• Antonie Kabaj,
  • Paulinie Zabilskiej,