Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny dostępności w Szkole Podstawowej nr 5

Godziny dostępności nauczyciela dla uczniów i rodziców (opiekunów)

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala/gabinet

1

Woźniak Eulalia (WE)

środa

 14.00 - 15.00

005

2

Brzeźny Piotr (PB)

poniedziałek

 14.00 - 15.00

105

3

Krzyż Andrzej (KR)

poniedziałek

 14.00 - 15.00

010

4

Asztel-Jaszczyszyn Edyta (EA)

poniedziałek

 13.15 - 14.15

104

5

August-Krzak Beata (AU)

czwartek

 13:20-14:20

30

6

Badowska Marzena (BM)

wtorek

 13.15 -14.15

104

7

Banasiak Monika (MB)

środa

 12.15-13.15

35

8

Bogucka Anna (AB)

 

 

 

9

Brzeźna Małgorzata (BZ)

poniedziałek

 13.15 - 14.15

105

10

Bułka Elżbieta (EB)

 

 

 

11

Chudzińska Beata (BC)

poniedziałek

 11.30- 12.30

23

12

Cieślar Justyna (JC)

poniedziałek

13.15-14.15

27

13

Cinkowska Krystyna (KC)

wtorek

 14.05 - 15.05

203

14

Deja Marzena (MD)

środa

14.00- 15.00

biblioteka

15

Demczyńska-Nawrot Elżbieta (DE)

czwartek

 7.30- 8.30

106

16

Dębicka Joanna (DĘ

wtorek

 10.30-11.30

28 - świetlica

17

Domagała-Harmata Renata (RD)

czwartek

 13.15 - 14.15

11

18

Drzewiecka Ewa (DR)

środa

 14:05 – 15:05

123

19

Działa Bogusława (DB)

czwartek

 13.15 - 14.15

008

20

Faszczowy Joanna (JF)

wtorek

 7.45 - 8.45

25

21

Foryś-Kurowska Katarzyna

wtorek

13.25-14.25

122

22

Gaborski Arkadiusz (AG)

poniedziałek

13.20 -14.20

Gabinet WF

23

Gałowska Beata (BG)

poniedziałek

 13.15 - 14.15

33

24

Głuszek Renata (GR)

czwartek

 14.10 - 15.10

009

25

Gniadek Danuta (DG)

środa

 13.30 - 14.30

10

26

Gruszka Jolanta (GU)

czwartek

 12.15-13.15

27

27

Hejduk Jolanta (HJ)

 czwartek

 13.15 - 14.15

Gabinet WF

28

Hoszman Wojciech (WH)

środa

 13.15 - 14.15

Gabinet WF

29

Iwanicka Danuta (DI)

 

 

 

30

Jacków Anna (JA)

czwartek

 13.30 - 14.30

Pokój nr 3

31

Jagielska Beata (BJ)

środa

10.30 - 11.30

Sala 28

32

Korbus-Sieczko Iwona (KI

wtorek

 13.15 - 14.15

Gabinet WF

33

Kowalska Jolanta (KJ)

poniedziałek

 13.25 - 14.25

Pokój nr 3

34

Krzak Joanna (JK)

środa

 13.15 - 14.15

007

35

Krzyż Anna (KZ)

poniedziałek

 13.15 - 14.15

004

36

Kubica Agnieszka (KU)

piątek

 13.15 - 14.15

Pokój nr 3

37

Kurczyńska Małgorzata (MK)

czwartek

 13.20 - 14.20

Pokój nauczycielski

38

Kwiatkowska Marlena (KW)

piątek

 07.00 - 08.00

Pokój nr 1

39

Lorenc Anna (AL)

środa

 12.15 - 13.15

35

40

Lubczyńska Beata (LB)

czwartek

 13.15 - 14.15

118

41

Margielewska Sylwia (SM)

środa

 13.15 - 14.15

205

42

Marques dos Santos Wanda (MW)

czwartek

 13.15 - 14.15

206

43

Michalczyk-Żaba Agnieszka (AM)

środa

 13.20 - 14.20

006

44

Mikołajczyk Iwona (IM)

poniedziałek

 13.20 - 14.20

41

45

Mizera Jolanta (ME)

 czwartek

 12.15 - 13.15

27

46

Mrózek Anna (MÓ)

wtorek

 12.30 - 13.30

34

47

Muniak-Niewiadomska Aleksandra(MA)

wtorek

 13:15-14:15

Gabinet WF

48

Niedzielska Małgorzata (MN)

wtorek

 14.05-15.05

pokój nauczycielski (Chodowieckiego)

49

Nowakowska Barbara (BN)

środa

14:05 – 15:05

107

50

Omylanowska-Kuglarz Anna (AO)

czwartek

8.00 - 9.00

15

51

Orłowski Dariusz (OR)

poniedziałek

13.00 - 14.00

123

52

Ostrowska Małgorzata (OM)

środa

14.05 - 15.05

219

53

Pańczyszyn Józef (JP)

środa

13.00 - 14.00

122

54

Pańczyszyn Krystyna (PK)

środa

13.00 - 14.00

221

55

Paralusz Marzena (MP)

poniedziałek

13.15 - 14.15

33

56

Pawełczyk Karolina (WK)

wtorek

 14:55 – 15:55

gabinet WF

57

Pilch Bożena (BP)

środa

 14.05-15.05

204

58

Pliś Agnieszka (AP)

czwartek

 14:05-15:05

217

59

Przedwojewska Monika (PM)

poniedziałek

 11.00 - 12.00

1

60

Retman Iwona (IR)

środa

 12.25 - 13.25

 

61

Rogowska Katarzyna (RO)

poniedziałek

 13.15 - 14.15

22

62

Roziewicz Andrzej (RJ)

środa

 13.20 - 14.20

Gabinet WF

63

Rybicka Maria (RM)

poniedziałek

 15.00 - 16.00

219

64

Simon Małgorzata (SI)

środa

 13.15 - 14.15

122

65

Stokłosa Małgorzata (MS)

czwartek

 14.05 - 15.05

108

66

Szubert Agnieszka (AS)

wtorek

 12.15-13.15

21

67

Szubert Joanna (SJ)

środa

 13.00-14.00

16

68

Ślusarczyk Urszula (UŚ)

poniedziałek

 14:05-15:05

207

69

Anna Wiśniowska (WŚ)

czwartek

 13:15-14:15

pokój nauczycielski (Chodowieckiego)

70

Włoch Ewelina (EW)

czwartek

 13.20-14.20

03

71

Włodkowski Aleksandra (AW)

środa

 13:20-14:20

006

72

Wójcicki Janusz (WJ)

wtorek

 14.05-15.05

008

73

Wójcik Anna (WÓ)

wtorek

 11.15 - 12.15

22

74

Zaklukiewicz Dorota (ZD)

poniedziałek

14.05- 15.05

201

75

Aleksandra Popiel (PO)

 

 

 

76

 

 

 

 

Data dodania: 2022-11-10 11:24:14
Data edycji: 2022-11-17 11:53:35
Ilość wyświetleń: 890
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej