Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności w Szkole Podstawowej nr 5

Godziny dostępności nauczyciela dla uczniów i rodziców (opiekunów)

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala/gabinet

1.       

Woźniak Eulalia

 

 

 

2.       

Brzeźny Piotr

wtorek

14.00 - 15.00

101

3.       

Krzyż Andrzej

wtorek

13.00-14.00

118

4.       

Asztel-Jaszczyszyn Edyta

wtorek

09.30 - 10.30

pokój nauczycielski s.3

5.       

August-Krzak Beata

środa

12.20-13.20

30

6.       

Badowska Marzena

środa

13.15 - 14.15

104

7.       

Banasiak Monika

wtorek

7.45 - 8.45

35

8.       

Bogucka Anna

środa

12.20 - 13.20

21

9.       

Brzeźna Małgorzata

wtorek

13.25 - 14.25

pokój nauczycielski (p.3)

10.    

Bułka Elżbieta

środa

14.05 -15.05

201

11.    

Burczyk Piotr

 

 

 

12.    

Chudzińska Beata

wtorek

12.20- 13.20

23

13.    

Cieślar Justyna

środa

11.15 - 12.15

27

14.    

Cinkowska Krystyna

poniedziałek

13.15 - 14.15

203

15.    

Deja Marzena

piątek

12.30 - 13.30

biblioteka

16.    

Demczyńska-Nawrot Elżbieta

piątek

7.25 - 8.25

106

17.    

Dębicka Joanna

wtorek

11.15-12.15

pokój nauczycielski

18.    

Domagała-Harmata Renata

czwartek

13.15 - 14.15

11

19.    

Drzewiecka Ewa

 

 

 

20.    

Działa Bogusława

środa

10.30 - 11.30

008

21.    

Faszczowy Joanna

wtorek

7.45 - 8.45

pokój nauczycielski

22.    

Foryś-Kurowska Katarzyna

poniedziałek

13.15 – 14.15

pokój nauczycielski

23.    

Gaborski Arkadiusz

poniedziałek

13.15 - 14.15

gabinet wf

24.    

Gałowska Beata

 

 

 

25.    

Głuszek Renata

piątek

8.45 – 9.45

009

26.    

Gniadek Danuta

wtorek

11.30 – 12.30

10

27.    

Gniewczyńska Magdalena

wtorek

10.00 – 11.00

1

28.    

Gruszka Jolanta

Środa

Czwartek

12.15 - 12.30

13.15 - 14.00

27

29.    

Hejduk Jolanta

czwartek

10.40 - 11.40

gabinet wf

30.    

Hoszman Wojciech

wtorek

14.10 - 15.10

gabinet wf

31.    

Iwanicka Danuta

wtorek, środa

16.00 - 16.30

26

32.    

Jacków Anna

poniedziałek

11.25 - 12.25

pokój nauczycielski

33.    

Jagielska Beata

wtorek

10.30 - 11.30

28

34.    

Jaroszczyk Mieczysław

czwartek

14.55 - 15.55

123

35.    

Juszczyk Agnieszka

piątek

8.00 - 9.00

pokój nauczycielski

(gabinet psychologa p.1)

36.    

Kłapkowska Iwona

piątek

10.00 - 11.00

2

37.    

Korbus-Sieczko Iwona

wtorek

9.45 - 10.30

gabinet wf

38.    

Kowalska Jolanta

piątek

11.25 - 12.25

pokój nauczycielski (p.3)

39.    

Krzak Joanna

środa

13.15 - 14.15

007

40.    

Krzyż Anna

poniedziałek

12.20 - 13.20

004

41.    

Kubica Agnieszka

piątek

13.15 -14.15

pokój nauczycielski (p.3)

42.    

Kurczyńska Małgorzata

wtorek

 

piątek

11.45 - 12.30

 

9.45 - 10.15

pokój nauczycielski (Chodowieckiego)

pokój nauczycielski

(Gierczak)

43.    

Lorenc Anna

wtorek

7.45 - 8.45

35

44.    

Lubczyńska Beata

czwartek

10.35 - 11.35

pokój nauczycielski

45.    

Łazowska Marta

środa

12.20 - 13.20

21

46.    

Margielewska Sylwia

poniedziałek

12.25 – 13.25

205

47.    

Marques dos Santos Wanda

wtorek

14.05 – 15.05

206

48.    

Michalczyk-Żaba Agnieszka

piątek

7.30 – 8.30

006

49.    

Mikoda Julianna

wtorek

13.15 – 14.15

16

50.    

Mikołajczyk Iwona

wtorek

13.30 – 14.30

41

51.    

Mizera Jolanta

czwartek

14.20 - 15.20

14

52.    

Mrózek Anna

poniedziałek

11.20 -12.20

18

53.    

Muniak-Niewiadomska Aleksandra

piątek

9.40 – 10.40

gabinet w-f

54.    

Niedzielska Małgorzata

poniedziałek

13.15 - 14.15

18

55.    

Nowakowska Barbara

 

 

 

56.    

Omylanowska-Kuglarz Anna

wtorek

czwartek

7.45 - 8.15

 

37

 

57.    

Orłowski Dariusz

poniedziałek

14.05 – 15.05

107

58.    

Ostrowska Małgorzata

czwartek

13.15 - 14.15

219

59.    

Pańczyszyn Józef

piątek

9.35 - 10.35

122

60.    

Pańczyszyn Krystyna

poniedziałek

11.20 - 12.20

221

61.    

Paralusz Marzena

środa

12.20 - 13.20

33

62.    

Pawełczyk Karolina

poniedziałek

11.30 – 12.30

gabinet wf

63.    

Pilch Bożena

piątek

8.48-9.45

204

64.    

Pliś Agnieszka

piątek

13.20-14.20

217

65.    

Popiel Aleksandra

piątek

11.25-12.25

pokój nauczycielski

66.    

Przedwojewska Monika

poniedziałek

11.15-12.15

pokój nauczycielski

67.    

Rogowska Katarzyna

wtorek

09.35 - 10.35

pokój nauczycielski

68.    

Roziewicz Andrzej

wtorek

13.15-14.15

gabinet wf

69.    

Rybicka Maria

poniedziałek

13.15 - 14.15

219

70.    

Simon Małgorzata

wtorek

9.45-10.45

pokój nauczycielski

71.    

Stokłosa Małgorzata

piątek

11.20 - 12.20

pokój nauczycielski (p.3)

72.    

Szubert Agnieszka

wtorek

środa

7.30-8.00

7.30-8.00

16

73.    

Szubert Joanna

wtorek

12.15 - 13.15

32

74.    

Ślusarczyk Urszula

poniedziałek

14.05 – 15.05

207

75.    

Tomaszewicz Magda

poniedziałek

15.30 - 16.30

pokój nauczycielski

76.    

Anna Wiśniowska

czwartek

10.35 - 11.35

pokój nauczycielski

77.    

Włoch Ewelina

piątek

12.30 - 13.30

003

78.    

Włodkowski Aleksandra

czwartek

10.35 – 11.35

pokój nauczycielski

79.    

Wójcicki Janusz

Środa

15.00

107

80.    

Wójcik Anna

środa

8.45 – 9.45

pokój nauczycielski

81.    

Zaklukiewicz Dorota

środa

13.20 – 14.05

201

.

Budynek ul. Gierczk 8

Budynek ul. Chodowieckiego 7

 

Data dodania: 2024-03-05 12:17:40
Data edycji: 2024-03-21 13:36:52
Ilość wyświetleń: 3109
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej