Harmonogram zwrotu książek do biblioteki szkolnej

Szkoły Podstawowej nr 5 w Nysie

Ze względu na konieczność zachowania procedur sanitarnych związanych z wirusem COVID-19,  zwrot książek będzie się odbywał  w określonych poniżej terminach i godzinach.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami oddawane książki podlegają kwarantannie. W związku z tym muszą być umieszczone w plastikowym worku (reklamówka, worek na śmieci) podpisanym w sposób trwały imieniem, nazwiskiem, klasą ucznia, ilością oddawanych książek i datą zwrotu. Jeżeli oddawany jest więcej niż jeden egzemplarz, do worka należy włożyć kartkę z tytułami zwracanych książek podpisaną imieniem i nazwiskiem ucznia. Tak zapakowane książki będą odbierane przy wejściu do szkoły przez wyznaczonego pracownika. W przypadku większej liczby chętnych do przekazania książek proszę pamiętać o zachowaniu przynajmniej 2 metrowego odstępu od innych oczekujących osób.

Data dodania: 2020-05-28 11:44:56
Data edycji: 2020-05-28 11:55:23