Międzyszkolny Konkurs Chemiczny

Za nami XI Międzyszkolny Konkurs Chemiczna Głowa

24.03. i 25.03.2022 r. w Zespole Szkół Nr 3 im Mikołaja Reja w K-Koźlu już po raz jedenasty odbył się konkurs Chemiczna Głowa uczniowie klas ósmych w trzech powiatów: kędzierzyńskiego, strzeleckiego, nyskiego zmierzyli się w dwuetapowej rywalizacji konkursowej.

I etap indywidualna praca uczniów za pośrednictwem platformy Testportal.

II etap  praktyczny – zespołowe rozwiązywanie zadania laboratoryjnego.

W tym roku szkolnym brało udział 15 drużyn, które reprezentowały15 szkół.

Do konkursu przystąpiły 3-osobowe zespoły uczniowskie reprezentujące daną szkołę. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie

Maria Jamróz, Amelia Bandurka i Michał Rudkowski. Na łączną liczbę punktów zdobytą w konkursie przez drużyny szkolne składała się suma punktów zdobytych w części pisemnej i laboratoryjnej.

Drużynie szkolnej towarzyszyła 3-osobowa grupa kibiców, dla których również przygotowano zadania w postaci gry terenowej.

Grupa kibiców w składzie: Antoni Rzepecki, Julian Lorenz i Marcel Nowacki zajęła I miejsce

Data dodania: 2022-04-25 11:02:19
Data edycji: 2022-04-25 11:05:20