Muzyczne talenty

29. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie

Ania Trytko wśród finalistów Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii dziecięcej (soliści 6-14 lat)

W trakcie eliminacji rejonowych które odbyły się 14 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury spośród zgłoszonych wykonawców jury zakwalifikowało do Finału w Będzinie uczennicę Annę Trytko, która została przygotowana do występu przez pana Dariusza Orłowskiego. Ania zaprezentowała autorską pastorałkę "Ogniki gwiazd" (słowa: Zofia Kalisz, muzyka: Dariusz Orłowski) oraz "Mizerną Cichą" (aranżacja muzyczna: Dariusz Orłowski). W dniu 13 stycznia  w Hali Widowiskowej Będzin Arena odbyły się przesłuchania finalistów w trakcie których Ania reprezentowała Szkołę Podstawową nr 5 w Nysie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

14 stycznia 2023 r. na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach zaprezentowali się laureaci wybrani spośród dwudniowych przesłuchań finałowych (wyłonionych spośród wielu zgłoszeń video) VIII Jurajskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach. Miło nam poinformować, że uczennica Anna Trytko została Laureatką I miejsca w kategorii 10-13 lat. Ania wykonała autorską pastorałkę „Ogniki gwiazd” do której muzykę napisał pan Dariusz Orłowski. Serdecznie gratulujemy!

VIII JURAJSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK - Łazy 2023
Miło nam poinformować, że Michalina Szydłowska została Finalistką w Festiwalu w kategorii 10-13 lat.
Michalinę przygotował Dariusz Orłowski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 13.01. odbył się XXIII Przegląd Kolęd i Pastorałek "Od nieba do nieba" w Hałcnowie ,Bielsko-Biała.
Piękną kolędą "Nie było miejsca dla Ciebie"
w aranżacji Darka Orłowskiego nasza uczennica Michalina Szydłowska wyśpiewała 3 miejsce w kategorii klas 5-8
Cieszymy się razem z Michaliną i życzymy dalszych sukcesów.
Michalinę przygotował Dariusz Orłowski

W sobotę 19 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnej odbył się XXII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Szczytniańska jesień" ??
Z radością informujemy,że w kategorii soliści 10-12 lat Emilka Trytko otrzymała wyróżnienie. II miejsce w kategorii 13-17 lat wyśpiewała
Ania Trytko.
Uczennice zostały przygotowane przez pana Darka Orłowskiego ??
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

Sukces naszej uczennicy podczas V Festiwalu Patriotycznego Tobie Polsko ???organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów "Akces"

Ania Trytko zaśpiewała "Balladę wrześniową" w aranżacji instruktora Dariusza Orłowskiego i została laureatką I miejsca w kategorii wokalnej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej link do występu solistki

Sukces naszych młodych artystek!

3 listopada w Nyskim Domu Kultury odbył się XXIII Festiwal Pieśni Polski Niepodległej ,w którym wzięły udział uczennice przygotowane przez pana Darka Orłowskiego. Miło nam poinformować,że w kategorii soliści kl. IV-VIII

Michalina Szydłowska zajęła I miejsce z akompaniamentem skrzypcowym Oliwii Grubiak

Anna Trytko zajęła II miejsce

W kategorii zespoły kl. IV-VIII:

duet Ania i Emilka Trytko zajął II miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

__________________________________________________________

EMILIA TRYTKO laureatką III miejsca w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej "Zaśpiewane Jesienią".
Solistkę przygotował pan Darek Orłowski ?
Tylko w jednej kategorii do 12 lat, w której Emilia dzielnie walczyła, finalnie udział wzięła ponad 100-tka młodych wokalistów.
Ogromne gratulacje!

__________________________________________________________

Anna Trytko

• Wyróżnienie (soliści klas 4-8) w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polskiej Niepodległej w Nysie (listopad 2021)
  • III miejsce w 10 Jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Starachowicach (styczeń 2022)
  • Nagroda specjalna w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach (styczeń 2022)
  • I miejsce w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach (luty 2022 r.)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Bielsku-Białej (kwiecień 2022)
  • Wyróżnienie w XXX Jubileuszowym Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu Piosenki w Korfantowie (kwiecień 2022 r.)
  • I miejsce w VIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenek Czesława Niemena (kwiecień 2022)
  • Finalistka 29. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE maj 2022
  • Półfinał V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej w Bielawie (lipiec 2022)
  • III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Piosenką zło zwyciężaj” organizowanym przez Biuro Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku – wrzesień 2022

Emilia Trytko

2021/2022

• Wyróżnienie (kategoria dziecięca solista do 13 lat) w XXV Jubileuszowym Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Tobie Polsko" w Olszance (październik 2021 r.)
  • Wyróżnienie (kategoria soliści klas 4-8) w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polskiej Niepodległej w Nysie ( listopad 2021)
  • Wyróżnienie (kategoria kl. IV-VI) – XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach  (luty 2022)
  • III miejsce (kategoria klas 4-6) – Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski w Nysie (proza i wiersz)
  • III miejsce (kategoria klas 3-4) w XXX Jubileuszowym Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu  Piosenki w Korfantowie (kwiecień 2022)
  • Finalistka konkursu (kategoria klas 0-4) -7StarACH!Festiwal w Starachowicach (maj 2022)
  • Finalistka konkursu Top Star Festiwal Online (maj 2022)
  • Finalistka konkursu (kategoria 11-13 lat) – „Piosenka jest dobra na wszystko w   Wieliszewie (maj 2022 r.)
  • Wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej w Komprachcicach (8 październik 2022)
Data dodania: 2023-01-20 12:35:11
Data edycji: 2023-01-20 12:49:38