Muzyczne talenty

W sobotę 19 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnej odbył się XXII Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Szczytniańska jesień" ??
Z radością informujemy,że w kategorii soliści 10-12 lat Emilka Trytko otrzymała wyróżnienie. II miejsce w kategorii 13-17 lat wyśpiewała
Ania Trytko.
Uczennice zostały przygotowane przez pana Darka Orłowskiego ??
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

Sukces naszej uczennicy podczas V Festiwalu Patriotycznego Tobie Polsko ???organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów "Akces"

Ania Trytko zaśpiewała "Balladę wrześniową" w aranżacji instruktora Dariusza Orłowskiego i została laureatką I miejsca w kategorii wokalnej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Poniżej link do występu solistki

________________________________________________

Sukces naszych młodych artystek!

3 listopada w Nyskim Domu Kultury odbył się XXIII Festiwal Pieśni Polski Niepodległej ,w którym wzięły udział uczennice przygotowane przez pana Darka Orłowskiego. Miło nam poinformować,że w kategorii soliści kl. IV-VIII

Michalina Szydłowska zajęła I miejsce z akompaniamentem skrzypcowym Oliwii Grubiak

Anna Trytko zajęła II miejsce

W kategorii zespoły kl. IV-VIII:

duet Ania i Emilka Trytko zajął II miejsce

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

__________________________________________________________

EMILIA TRYTKO laureatką III miejsca w Internetowym Konkursie Piosenki Polskiej "Zaśpiewane Jesienią".
Solistkę przygotował pan Darek Orłowski ?
Tylko w jednej kategorii do 12 lat, w której Emilia dzielnie walczyła, finalnie udział wzięła ponad 100-tka młodych wokalistów.
Ogromne gratulacje!

__________________________________________________________

Anna Trytko

• Wyróżnienie (soliści klas 4-8) w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polskiej Niepodległej w Nysie (listopad 2021)
  • III miejsce w 10 Jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w Starachowicach (styczeń 2022)
  • Nagroda specjalna w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Miłkowicach (styczeń 2022)
  • I miejsce w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach (luty 2022 r.)
  • II miejsce w Międzyszkolnym Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej w Bielsku-Białej (kwiecień 2022)
  • Wyróżnienie w XXX Jubileuszowym Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu Piosenki w Korfantowie (kwiecień 2022 r.)
  • I miejsce w VIII Wojewódzkim Festiwalu Piosenek Czesława Niemena (kwiecień 2022)
  • Finalistka 29. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE maj 2022
  • Półfinał V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Bajkowej w Bielawie (lipiec 2022)
  • III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Piosenką zło zwyciężaj” organizowanym przez Biuro Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku – wrzesień 2022

___________________________________

Emilia Trytko

2021/2022

• Wyróżnienie (kategoria dziecięca solista do 13 lat) w XXV Jubileuszowym Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej "Tobie Polsko" w Olszance (październik 2021 r.)
  • Wyróżnienie (kategoria soliści klas 4-8) w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Polskiej Niepodległej w Nysie ( listopad 2021)
  • Wyróżnienie (kategoria kl. IV-VI) – XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki z Serduszkiem w Tułowicach  (luty 2022)
  • III miejsce (kategoria klas 4-6) – Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski w Nysie (proza i wiersz)
  • III miejsce (kategoria klas 3-4) w XXX Jubileuszowym Wojewódzkim Dziecięcym Festiwalu  Piosenki w Korfantowie (kwiecień 2022)
  • Finalistka konkursu (kategoria klas 0-4) -7StarACH!Festiwal w Starachowicach (maj 2022)
  • Finalistka konkursu Top Star Festiwal Online (maj 2022)
  • Finalistka konkursu (kategoria 11-13 lat) – „Piosenka jest dobra na wszystko w   Wieliszewie (maj 2022 r.)
  • Wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej w Komprachcicach (8 październik 2022)
Data dodania: 2022-11-17 08:22:21
Data edycji: 2022-11-24 08:47:53