„Przepis na zdrowie”

Od września bieżącego roku nasza szkoła realizowała zadania promujące wśród uczniów i ich rodzin zdrowy styl życia pod hasłem „Przepis na zdrowie”.

Nasi uczniowie brali udział w tematycznych konkursach międzyszkolnych:

1. „Wiem , co jem” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III
  2. „Nasz rodzinny przepis na zdrowie” – konkurs literacki dla uczniów klas IV – VI
  3. „Każdy wie, kiedy mówić : NIE!” – spot reklamowy dla uczniów klas VII – VIII
  4. Rodzinna Olimpiada Międzyszkolna – pt. „Zdrowo, bo na sportowo” – rodzinny tor przeszkód

Laureatów poszczególnych konkursów wyłoniła komisja w składzie: dyrektor GZO, przedstawiciel UM oraz koordynatorzy zadania z każdej placówki.

Uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów uczestniczących w międzyszkolnych konkursach odbyło się w Nyskim Domu Kultury w dniu 27.11.2018 r.

W konkursie plastycznym „Wiem, co jem” - uczeń naszej szkoły Jakub Stećko z klasy II c zajął  III miejsce

W konkursie na spot reklamowy - uczennica Maja Pańczyszyn z klasy VIII c zajęła II miejsce

W Rodzinnej Olimpiadzie Międzyszkolnej „Zdrowo, bo na sportowo” III miejsce zajęła uczennica Ewa Chudoba z klasy IV e z rodziną, a IV miejsce zajęła Żaneta Żurawska z klasy IV a z rodziną.

Laureatom konkursów wręczono nagrody ufundowane przez Burmistrza Nysy.

Szkolny koordynator zadania

Jolanta Hejduk