Warsztaty edukacji patriotycznej dla nyskich przedszkolaków 3 lutego 2023r.

Ostatni tydzień przed feriami zimowymi był dla nas wyjątkowy - mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły przedszkolaków wraz z ich opiekunami.

Dzieci uczestniczyły w krótkiej lekcji historii ukazującej niełatwą drogę Polski od rozbiorów do niepodległości oraz zwiedziły Izbę Tradycji poświęconą marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

Kolejnym przystankiem były miniwarsztaty cukiernicze, podczas których mali goście mieli możliwość wypieczenia pysznych cynamonek – ulubionych ciastek naszego patrona – w kształcie jego ukochanego konia o imieniu Kasztanka.

Wizyta zakończyła się z karnawałowym przytupem, przy dźwiękach gitary, grzechotek, kastanietów i wesołych śpiewów.

Mamy nadzieję, że tym samym tanecznym krokiem przedszkolaki ze swoimi rodzicami przyjdą do nas powtórnie 4.03.2023 r. na Drzwi Otwarte, na które ich serdecznie zapraszamy.

Data dodania: 2023-02-15 12:09:24
Data edycji: 2023-02-15 12:12:34