XXXVI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA AMATORSKICH TEATRÓW DRAMATYCZNYCH, PUBLICYSTYCZNYCH, TEATRÓW POEZJI I KABARETÓW PROSCENIUM 2018.

W dniach 15 – 16 listopada członkowie Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Kreatywności CreoArte działającego przy naszej szkole mieli zaszczyt i ogromną przyjemność uczestniczyć w XXXVI OGÓLNOPOLSKICH SPOTKANIACH AMATORSKICH TEATRÓW DRAMATYCZNYCH, PUBLICYSTYCZNYCH, TEATRÓW POEZJI I KABARETÓW PROSCENIUM 2018. Aktorzy z Teatru otTAK działającego przy Stowarzyszeniu zaprezentowali publiczności i jurorom spektakl zatytułowany „Młot na czarownice”, który swoją premierę miał w sierpniu br. w Bastionie św. Jadwigi. Jury doceniło wysiłek młodych artystów, przyznając im II nagrodę. Wyróżniona została również reżyser spektaklu – Agnieszka Jarząbek, która została uhonorowana dyplomem dla najlepszego instruktora.

W spektaklu wzięli udział absolwenci naszej placówki: Katarzyna Paterek, Gabriela Fiołek, Weronika Szenhofer, Karolina Jarząbek, Mateusz Palzer, Adam Jarząbek, Krzesimir Knobloch oraz uczennice aktualnie uczęszczające do naszej szkoły, które urozmaiciły przedstawienie etiudami tanecznymi: Justyna Jodłowiec, Martyna Pindera, Dominika Steciuk i Patrycja Jodłowiec.

Data dodania: 2018-11-23 14:20:01
Data edycji: 2018-11-28 18:23:35