Informację dla rodziców na temat badania oraz kwestionariusz ankiety do wglądu rodzica/opiekuna

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w naszej Placówce oświatowej na zlecenie Urzędu Miasta Nysa będą przeprowadzane badania ankietowe wśród uczniów klas V-VIII, w celu przeprowadzenia diagnozy problemów uzależnień i innych zagrożeń społecznych dla Gminy Nysa.

Diagnoza ma na celu ukazanie skali różnych problemów społecznych na terenie Miasta                   i Gminy Nysa. Istotą badania jest poznanie opinii oraz postaw względem wybranych problemów społecznych takich jak: spożywanie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków i dopalaczy, przemoc domowa i rówieśnicza, a także korzystanie z urządzeń elektronicznych (dla zainteresowanych - treść ankiety do wglądu w sekretariacie szkoły) Łącznie w badaniu ankietowym weźmie udział 600 uczniów z Gminy Nysa.

Badanie ankietowe wśród uczniów zostanie przeprowadzone za pomocą techniki CAWI, które polega na wypełnieniu kwestionariusza ankiety w formie elektronicznej. Uczniowie będą wypełniać anonimową ankietę samodzielnie, co ma istotną rolę w badaniu postaw i opinii względem delikatnych kwestii. Wyniki przedstawione w raporcie będą mieć charakter procentowy.

Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na udział Państwa syna/córki w badaniu od 6-15.11.2019r. prosimy o informację za pośrednictwem e- dziennika.

Data dodania: 2019-11-07 09:20:00
Data edycji: 2019-11-07 14:13:58